Gulbinėnų vaiko dienos centras įsteigtas 2005 metais. Visą laiką jam vadovauja nenuilstanti savo krašto patriotė, kūrybinga ir energinga pedagogė Valerija Matonienė.

Kiek renginių, parodų, koncertų, projektų surengta! Čia ir kaimo bendruomenės centras. Daugiausia veiklios ir idėjų turinčios moterys.

Čia ir kaimo biblioteka, informacinių technologijų centras.

Centras turtingas ne tik vadove ir jos rėmėjais, bet ir daiktais - vaikai ne tik paruošia pamokas, bet ir vakaroja prie kompiuterių, televizoriaus, augina raumenis treniruoklių kambaryje, žaidžia tenisą, geria arbatą, kramto duoną ar sausainius.

Gera čia gulbinėniečiams!

O 2022 m. spalio 10 d. centras ir visa Gulbinėnų kaimo bendruomenė surengė didelę šventę.

Sykį važiavo Gintaras per Gulbinėnus, žiūri – prie dvaro keisti žmonės šoka. Nusiėmė fotoaparatą ir kelis pliaukštelėjo. Tai nutiko 2016.II.9

Gulbinėnuose vyksta įvairių renginių, rankdarbių parodėlių ir kt. Čia kelios akimirkos, užfiksuotos nuotraukose 2016 metais:

Centro darbo laikas – darbo dienomis nuo 14.00 iki 18.00, neskaitant išvykų ir renginių.