Kitokia diena mokykloje

Rugsėjo pabaigoje Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinėje mokykloje direktoriaus pavaduotoja Rasa Balčiauskienė ir kūno kultūros mokytojas Artūras Čekanauskas surengė sveikatingumo dieną. Iš ryto buvo dvi pirmos pamokos, po kurių saulutė maloniai nušvietė žemę. Mokytojai pakvietė mus, mokinius, susirinkti į mūsų erdvią ir gražią mokyklos sporto salę, kurioje prasidėjo pirmoji renginio dalis. Sprendėme mąstymo ir žinių reikalaujančias užduotis pasidalinę i komandas. Mokytojos buvo komandų kapitonės. Vienos užduotys mums pasirodė lengvai įveikiamos, o štai dėl kitų teko gerokai pasukti galvą. Teko spręsti kryžiažodžius bei minti mįsles. Nekantriausi mokiniai dairėsi pro sporto salės langus, laukdami, kol oras išils ir žolė nudžius. Laukėme antros sveikatingumo dienos dalies, kuri turėjo vykti lauke. Pagaliau oras įšilo ir visi suskubome rinktis i Krinčino miestelio parką. Ten mūsų laukė įdomiausios estafetės. Mažai kam dar buvo tekę rungtyniauti, kas numes buroką toliausiai, ir dar ne bet kaip, o su tikrų tikriausiomis bokso pirštinėmis. Mažiausiems dalyviams, penktokams, tai buvo tikras iššūkis. Pačius lengviausius mokinius nešėme su kareiviškais neštuvais. Buvo estafečių ir su dviračiais. Mėtėme strėlytes į moliūguose nupieštus taikinius. Kiekviena komanda turėjo skirtingos spalvos marškinėlius, ant kurių buvo užrašyta Krinčinas. Renginio metu ūkvedys ir jo padėjėjas rūpinosi muzika, kad būtų linksmiau, taip pat kūreno laužą, virš kurio ruošėmės kepti dešreles. Mokytojos, kurios nebuvo komandų kapitonės, taip pat nesnaudė. Joms teko labai atsakinga užduotis – skaičiuoti balus ir stebėti, kuri komanda laimės. Estafetės ėjo į pabaigą, taškai buvo suskaičiuoti, o dešrelės jau kepė. Nekantriai laukėme, kada paskelbs rezultatus. Ir štai atėjo ta akimirka, kai sužinojome, kuri komanda kokią vietą užėmė. Pagal ją gavome ir atitinkamo dydžio saldžius prizus. Pasistiprinome ir keptomis dešrelėmis. Tada aptarėme renginį. Atsisveikinome su mokytojais, vieni su kitais ir lėtokai išsiskirstėme namo. Buvome gerai nusiteikę ir truputėlį pavargę. Sveikatingumo diena Krinčino Antano Vienažindžio mokyklos mokiniams paliko daug gerų įspūdžių. Lauksime kitų renginių, kurių gausu mūsų mokykloje.

Karolina Surtautaitė, IX klasės mokinė