2020 m. gruodžio 25 d. Štai ir baigėsi metai, sunkūs, slogūs, pilni nerimo ir įtampos. O gal linksmi, pilni džiaugsmo ir vilties? Šiaip ar taip, jie baigėsi. Tuoj linkėsime Laimingų naujųjų metų, ir vėl viskas iš pradžių, jeigu ratas gali turėti pradžią ir pabaigą.

2020 m. gruodžio 10 d. papuošėme Eglutę. Gal ne taip gražiai, kaip visada, betgi mokykla tuščia, be vaikų. Eglutė vieniša, liūdna, mirksi lemputėmis ir žaislliukais, laukdama vaikų.

2020 spalio 15 d. pažintinė gamtos mokslų ir istorijos pamoka-išvyka į Biržus buvo išgelbėta – lietus nustojo lyti!

2020 m. spalio 15 d. susitikimas su žinomu žmogumi Simonu Dailide vaikams patiko, kai kuriuos įkvėpė pozityviai veiklai.

Plačiau žr. https://www.youtube.com/results?search_query=simonas+dailide

2020 m. spalio 14 d. 17.00–19.08 vyko pedagogų susitikimas su aštuntokų tėvais. Vyko apsikeotomas nuomonėmis ir vaizingos diskusijos.

2020 m. spalio 13 d. bendradarbiaujant bibliotekoms, kultūros ir vaiko dienos centrams, mokykloje vyko smagi ir įdomi rudens popietė vaikams.

2020 m. spalio 8 d. sveikatos ir fizinio pasiruošimo stiprinimo diena, vadovaujama mokytojų Artūro ir Ligitos. Šiaurietiškas ėjimas, estafetės... Kai kurie net nepavargo, kai kurie vos bepaėjo...

2020 m. spalio 5 d. mokiniai buvo ir mokiniais, ir mokytojais. Jie vedė pamokas savo klasėje. Buvo smagu ir įdomu.

2020 m. spalio 1-5 d.d. veikė meno paroda – mokinių darbų, sukurtų iš daržovių, vaisių, uogų, lapų, šakelių ir kitokių „medžiagų”. Kiek išmonės ir fantazijos!

2020m. rugsėjo 1 d. – Mokslo ir žinių diena. Visi pasipuošę neįprasta atributika (ant veidų).

2020 m. birželio 18 d. 10 val. vyko dešimtos klasės mokinių išleistuvės. Gražus ir mielas renginys. Dalyvavo tik mokiniai, tėvai ir mokytojai.

2020 m. kovo 29 d. – birželio 16 d. mokykla dirbo nuotoliniu būdu dėl pasaulyje paplitusios virusinės infekcijos.

2020 m. kovo 3-5 d.d. vyko kovos prie šachmatų ir šaškių lentų. Dalyvių - 21, teisėjas - 1, organizatorius - 1. Čempionai - Lukas Ratkevičius iš VII kl. ir Justas Rūta iš X kl.

Turnyrų rezultatų lenteles galite rasti čia.

2020 m. vasario 28 d. nacionalinis diktantas. Rašė 54 žmonės (24 mokiniai ir 5 suaugusieji, Pajiešmenių skyriuje 16 mokinių ir 2 mokytojai, Raubonių vaiko dienos centre 7 rauboniečiai).

2020 m. vasario 20 d. dailyraščio konkursas. Bandė jėgas keliolika vaikų. Komisija atrinko vieną atstovauti mokyklai.

2020 m. vasario 14 d. dvigubas šventimas -- šv. Valentino diena ir Vasario 16-osios minėjimas.

2020 m. vasario 11 d. žiūrėjome spektaklį „Pikseliukai, arba kas telefone gyvena” Panevėžio „Meno” teatre. Vaikams labai patiko.

2020 m. vasario 4 d. LMŽ rajono mokyklų stalo teniso varžybose III vieta.

2020 m. sausio 13 d. degėme žvakeles abiejose mokyklose, minėdami 1990 m. sausio įvykius.