2022 m. lapkričio 29 d. Draugo diena.


2022 m. lapkričio 16 d. – Tolerancijos namas.


 

 

2022 m. lapkričio 10 d. I vieta kvadrato varžybose. Sveikinimai aukso taurę laimėjus!!!


 

 2022 m. rugsėjo 22 d. fizinio aktyvumo diena. Kelionės iš mokyklos į mokyklą, judrūs užsiėmimai, varžybos, estafetės, apdovanojimai, galop pietūs ir kelionė namo atgauti jėgas.

  

2022 m. rugsėjo 1 d. Pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis-pirmutinis skambutis-paskutinis skambutis

ad infinitas


 

2022 m. birželio 23 d. paskutinis skambutis

 


 

 

2022 m. gegužės 26 d. baigiamasis Garsovaizdžių projekto renginys mokykloje.

 


 

 

2022 m. gegužės 25 d. Sveikiname VIII kl. futbolininkus 7x7 rajone užėmusius III vietą!

 


 

 

 2022 m. gegužės 18 d. viena iš baigiamųjų Garsovaizdžių projekto dalių Œ– edukacinis užsiėmimas Vilniuje ir ekskursija po sostinę.

 


 

 

2022 m. gegužės 12 d. Sveikiname mergaičių komandą rajono kvadrato pirmenybėse užėmusią

 I vietą ! ! !

 

 


 

2022 m. balandžio mėnesį veikė akmens skulptoriaus Valiaus Remeikos darbų paroda. Čia kelios nuotraukos iš susitikimo:


 

 

2022 m. balandžio 20 d. renginys-paroda „Už laimingą vaikystę”. Apsaugok, Viešpatie, tautą ir jos vaikus nuo rusų raketų ir bombų!

 


 

2022 m. kovo 10 d. minėjome Nepriklausomybės atstatymo dieną. Laisvė – brangiausias turtas po sveikatos!

 


 

 

2022 m. vasario 1 d. meninio skaitymo meistrų konkursas. Štai jie su savo lietuvių kalbos mokytoja:


 

2022 m. sausio 13 d. – tautos pergalės dieną – minėjome uždegdami atminties žvakeles, su neužmirštuolėmis, paskui prie laužo miestelio viduryje. Įspūdinga!

 


 

 Kur prasideda kelias?